влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 650VA RM 1U (5P650IRG2)
- Готово до відправки
- Код: U1055545
35 867,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Eaton 5P G2 — надійне джерело безперебійного живлення потужністю 650VA (520W) у форм-факторі RM 1U для монтажу в стійку. Оснащене лінійно-інтерактивною технологією з чистою синусоїдою, воно забезпечує стабільну роботу чутливого обладнання. Пристрій має 4 виходи IEC C13, інтерфейси USB та RS-232 для моніторингу, а також графічний LCD-дисплей для простого управління. Ідеальний вибір для серверів, мережевого обладнання та критично важливих систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 3 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 5P650IRG2 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 9 кг |
| Мoдель | 5P G2 650VA RM 1U |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 438 х 361 х 43 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 35 867,35 ₴


