
Батарея до ДБЖ Ritar AGM 12V-80Ah (DC12-80)
- Готово до відправки
- Код: U0208461
9 515,10 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Батарея до ДБЖ Ritar AGM 12V-80Ah (DC12-80)
- Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
- Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливі води;
- Експлуатація в будь-якому положенні.
Свинцеві-кислотні акумулятори Ritar Power не рідко використовуються в якості накопичувачів енергії в вітряних та сонячних автономних установках, і ще, в якості джерела живлення для електровелосипедів, електромобілів, джерел безперебійного живлення для захисту ПК від перенапруг.
Правила використання свинцево-кислотних акумуляторів:
- Не допускайте сильного - більше 50% - розряду АКБ, крім тих, які створені для цього - т. зв. «акумулятори глибокого розряду»
- Заряджайте АКБ виключно спеціально призначеними зарядними пристроями. У сонячних/вітряних енергосистемах використовуйте спеціальні контролери
- Зберігайте ці акумулятори тільки в зарядженому стані, а розряджені - негайно заряджайте. Навіть короткий час акумуляторної батареї в розрядженому стані призводить до зниження терміну служби і незворотних наслідків!
- Не закорочуйте клеми акумуляторної батареї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DC12-80 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 80 А·год |
| Мoдель | AGM 12V-80Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 350 х 183 х 167 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | AGM |
- Ціна: 9 515,10 ₴
