
Батарея до ДБЖ Full Energy 12В 70Ач (FEL-1270)
- Готово до відправки
- Код: U0535946
8 989,55 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея до ДБЖ Full Energy 12В 70Ач (FEL-1270)
Опис товару:
Батарея до ДБЖ Full Energy 12В 70Ач (FEL-1270) - це нова високоякісна батарея від виробника Full Energy. Модель має артикул FEL-1270 та призначена для використання в ДБЖ системах. Напруга становить 12 В, а ємність - 70 Аг.
Характеристики:
- Виробник: Full Energy
- Модель: 12В 70Ач
- Артикул: FEL-1270
- Напруга: 12 В
- Ємність: 70 Аг
- Призначення: для ДБЖ
- Розмір: 259x211x168мм
- Вага: 21.5 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Стан: Нове
Батарея до ДБЖ Full Energy 12В 70Ач (FEL-1270) ідеально підходить для забезпечення надійного живлення вашого ДБЖ у разі виникнення аварійної ситуації. Замовляйте прямо зараз!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEL-1270 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 70 Ач |
| Мoдель | 12В 70Ач |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 259x211x168мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 8 989,55 ₴
