влевовправо

Пристрій безперебійного живлення APC UPS SRV 1000VA 900W, RM 2U (SRV1KRIRK-E)
- Готово до відправки
- Код: U1080368
40 397,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення APC UPS SRV 1000VA 900W, RM 2U (SRV1KRIRK-E)
Опис товару: Пристрій безперебійного живлення APC UPS SRV 1000VA 900W, RM 2U (SRV1KRIRK-E)
Стан: Нове
Виробник: APC
Модель: UPS SRV 1000VA 900W, RM 2U
Артикул: SRV1KRIRK-E
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Склад: Київ
Характеристики:
- Форм-фактор: RM 2U
- Можливість розміщення в стойці
- Захист від перенапруг та високочастотних шумів
- Автоматичне вимикання при відсутності живлення
Потужність: 1000VA / 900W
Сумісність з моделями:
Цей пристрій безперебійного живлення підходить для використання з різноманітними комп'ютерами, серверами та мережевим обладнанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 3 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | SRV1KRIRK-E |
| Вбудована батарея | APCRBCV200 |
| Вхідна напруга | 110 до 285 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 11.5 кг |
| Мoдель | UPS SRV 1000VA 900W, RM 2U |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для телевізорів; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 432 х 312 х 86 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 40 397,20 ₴


