
Батарея до ДБЖ Matrix 12V 40AH (NP40-12)
- Готово до відправки
- Код: U0118560
3 801,90 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Батарея до ДБЖ Matrix 12V 40AH (NP40-12) - це обслуговуюча свинцево-кислотна батарея Matrix призначена для електронного, комунікаційного та ін. Устаткування, в т. ч. систем безпеки, джерел безперебійного живлення тощо.
Особливості батареї до ДБЖ Matrix 12V 40AH (NP40-12): герметична конструкція; обслуговуюча: не вимагає догляду і здатна працювати в будь-якому положенні; відсутність ефекту пам'яті після використання або повторюваних розрядів; низький саморозряд; широкий діапазон робочих температур; ємність 40 А * год.
ДБЖ- джерело електроживлення, що забезпечує при короткочасному відключенні основного джерела потужність харчування, а також захист від перешкод в мережі основного джерела. ДБЖ є вторинним джерелом електроживлення. Перетворенню може піддаватися як якість електричної енергії, так і параметри електричної енергії (напруга, частота). [5]
Джерела безперебійного електроживлення розвивалися паралельно з комп'ютерами та іншими високо технологічними пристроями для надійного живлення цього обладнання, чого стандартні мережі електропостачання забезпечити не можуть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NP40-12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 40 А·год |
| Мoдель | 12V 40AH |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 198 х 166 х 170 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Тайвань |
- Ціна: 3 801,90 ₴
