
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD 12)
- Готово до відправки
- Код: U0239255
9 660 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Особливістю продукції компанії Ritar є якість і надійність, ідеальна відповідність заявленим призначенням пристрою, тривалий термін експлуатації.
Надійність обладнання підтверджує факт використання на електростанціях для забезпечення резервного електропостачання, резервних системах освітлення, телекомунікацій, пожежних системах, медичних установах, відповідальних комп'ютерних системах і підводних човнах.
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) RTSW-1500 LCD торгівельної марки Ritar користується популярністю, так як не змінює якості, безпеки і довгої бездоганної роботи.
Він покликаний для короткочасного електропостачання обладнання з підтримкою правильної синусоїдальної кривої на виході.
Ідеальне рішення для підключення відповідальних механізмів у районах з низькою якістю напруги.
RTSW-1500 LCD підійде і для домашнього комп'ютера, і для автоматики котла чи інших виконавчих пристроїв у межах заявленої потужності.
Порівняно невеликі розміри дозволяють розмістити продукт автоматики в зручних користувачеві місцях.
Доступні змінні запобіжники дозволяють виконати заміну самостійно без залучення фахівця.
ДБЖ сконструйований з можливістю лінійно-інтерактивного регулювання напруги і має деякі особливості:
- Конструктивно – це самостійний пристрій, не включає до складу акумуляторну батарею, але має виводи для підключення клем.
Рекомендується підбирати батареї, не вибираючи великі ємності, оскільки ДБЖ буде грітися і вийде з ладу передчасно.
- Інформаційний дисплей LCD має ряд індикативних значків.
Користуючись інструкцією, легко можна знайти вхідну напруга і напругу виходу.
При виході напруги за надані межі RTSW-1500 LCD автоматично перейде на резервне живлення.
На дію додатково вказує звуковий сигнал і пропажа індикації вхідної напруги.
Коли поновитися електроживлення достатнього рівня для роботи ДБЖ, на екрані з'явиться індикація значка вхідного напруги і включення заряду акумулятора.
- В пристрій вбудований стабілізатор, який автоматично регулює рівень вихідної напруги та частоту електромережі.
- Які б навантаження не долав RTSW-1500, на виході завжди буде незмінна правильна синусоїдна крива.
Така особливість надає безаварійний режим роботи дуже чутливим приладам.
- Комплектація модельного ряду RTSW шнуром для з'єднання з СОМ-портом і програмного забезпечення дає можливість встановлення та налаштування ДБЖ таким чином, щоб ОС підключених пристроїв згорталися без втрати цінних даних.
- Встановлений захист від короткого замикання, перевантажень, повного розряду збереже продукт Ritar в справному стані і завжди готовим до подальшої роботи.
- Зменшена кількість шуму на моделі RTSW-1500, завдяки надійному кулеру, робить перебування з пристроєм більш комфортним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | залежить від АКБ (зовнішня) |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня (опція) |
| Артикул | RTSW-1500 LCD 12 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 21 кг |
| Мoдель | RTSW-1500 LCD,12V |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для квартири; для ноутбуків; для холодильників; для домашніх ПК |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 400 х 145 х 210 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні; для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 9 660 ₴

