
Батарея до ДБЖ Matrix 12V 120AH (NP120-12)
- Готово до відправки
- Код: U0118553
10 052,15 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея до ДБЖ Matrix 12V 120AH (NP120-12) - це обслуговуюча свинцево-кислотна батарея Matrix призначена для електронного, комунікаційного та іншого устаткування, в тому числі систем безпеки, джерел безперебійного живлення тощо.
Особливості батареї до ДБЖ Matrix 12V 120AH: герметична конструкція. Необслуговувана: не вимагає догляду і здатна працювати в будь-якому положенні. Відсутність ефекту пам'яті після використання або повторюваних розрядів. Низький саморозряд. Широкий діапазон робочих температур. Ємність 120 А * год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NP120-12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 120 А·год |
| Мoдель | 12V 120AH |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 407 х 173 х 236 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Тайвань |
- Ціна: 10 052,15 ₴
