
Батарея до ДБЖ Matrix 12V 150AH (NP150-12)
- Готово до відправки
- Код: U0118555
12 170,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея до ДБЖ Matrix 12V 150AH (NP 150-12) - це обслуговуюча свинцево-кислотна батарея Matrix призначена для електронного, комунікаційного та іншого устаткування, в тому числі систем безпеки, джерел безперебійного живлення тощо.
Особливості батареї до ДБЖ Matrix 12V 150AH (NP150-12): герметична конструкція; обслуговуюча: не вимагає догляду і здатна працювати в будь-якому положенні; відсутність ефекту пам'яті після використання або повторюваних розрядів; низький саморозряд; широкий діапазон робочих температур; ємність 150 А * год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NP150-12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 150 А·год |
| Мoдель | 12V 150AH |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 483 х 170 х 239 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Тайвань |
- Ціна: 12 170,45 ₴
