
Батарея до ДБЖ AZBIST 12V 40 Ah Super AGM (ASAGM-12400M6)
- Готово до відправки
- Код: U1033797
4 432,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор AZBIST Super AGM ASAGM-12400M6 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
- джерела безперебійного живлення
- у телекомунікаціях та промообладнанні;
- у системах резервного освітлення
- у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
- у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
- тип клем - М6
- тип батареї – AGM
- напруга – 12 V
- ємність – 40 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
- максимальний струм розряду – 480 А
- максимальний зарядний струм – 12 A
- внутрішній опір – 10 мОм
- напруга заряду в циклічному режимі – 14,4 В ~ 15 В при 25 °С
- напруга заряду в буферному режимі – 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С
- розміри пристрою (ДхШхВ) – 198х166x171 мм
- вага – 13 кг (Допуск ± 5,0%)
Ємність акумуляторної батареї становить:
- при температурі: 25 °C – 100%
- при температурі: 0 °C – 80%
Діапазон робочих температур:
- розряд: -15 °C ~ +50 °C
- заряд: 0 °C ~ +40 °C
- зберігання: -15 °C ~ +40 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZBIST |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ASAGM-12400M6 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 40 А·год |
| Мoдель | 12V 40 Ah Super AGM |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 198 х 166 x 171 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | AGM |
| Тип клем | М8 |
- Ціна: 4 432,10 ₴
