
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D)
- Готово до відправки
- Код: U0173359
3 729,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D) для використання при неполадках в живильної ланцюга для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання тощо. Номінальна активна потужність ДБЖ становить 900 Вт.
Особливості: холодний старт. Матеріал корпусу: пластик. LСD індикація. Роз'єми: 4x universal SCHUKO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | RTP800D |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 5.8 кг |
| Мoдель | RTP800 (480W) Proxima-D |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Призначення | для відеоспостереження; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 310 х 90 х 140 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі; на 220 вольтів |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 3 729,45 ₴
