
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L)
- Готово до відправки
- Код: U0173358
6 640,10 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L) для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощо.
Джерела безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | RTP1500L |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Маса, кг | 14.8 кг |
| Мoдель | RTP1500 (900W) Proxima-L |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для відеоспостереження; для ноутбуків; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 340 х 140 х 160 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 6 640,10 ₴
