
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LCD,12V (RTSW-600 D12)
- Готово до відправки
- Код: U0203944
4 685,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600,12V (RTSW-600)
Продукція Ritar набула широкої популярності завдяки своїй високій якості, надійності і стабільності роботи. Лінійно-Інтерактивний UPS з синусоидной формою сигналу. Пристрій, що дозволяє підключеному устаткуванню працювати від підключеної батареї.
Крім того, ДБЖ здатний коригувати параметри (напругу, частоту) електроживлення. Часто застосовується для забезпечення безперебійної роботи комп'ютерів, насосів, двигунів і тих пристроїв яким необхідна синусоїдна форма сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTSW-600 D12 |
| Час переходу на батарею, мс | 3 мс |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Маса, кг | 3.5 кг |
| Мoдель | RTSW-600 LCD,12V |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Призначення | для відеоспостереження; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 330 x 108 x 160 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
- Ціна: 4 685,10 ₴
