влевовправо

Відеокарта MSI GeForce RTX5090 32GB GAMING TRIO OC (RTX 5090 32G GAMING TRIO OC)
- Немає в наявності
- Код: U1010520
190 898,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Працює на базі NVIDIA DLSS 4
- Тактова частота ядра: TBD
- Тепловий дизайн TRI FROZR 4: Модернізовані вентилятори, система управління повітряним потоком та тепловий дизайн забезпечують чудове охолодження та більш тиху роботу
- Вентилятор STORMFORCE: сім лопат вентилятора, текстура «кіготь» та кругова дуга призначені для оптимального повітряного потоку з мінімальним рівнем шуму
- Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам'яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться
- Труби Core Pipes мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального терморегулювання
- Металева задня панель: Підсилююча металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження
- Wave Curved 4.0: Прецизійні хвилеподібні кромки з високим і низьким розташуванням ребер підсилюють повітряний потік і знижують турбулентність
- Air Antegrade Fin 2.0: Ребра мають V-подібний виріз та низьку конструкцію в місці проходження повітряного потоку для оптимізації ефективності потоку
- Подвійний BIOS дає можливість вибрати пріоритет для повної продуктивності в режимі GAMING або низького рівня шуму в режимі SILENT
- Програмне забезпечення MSI Center дозволяє вибрати пріоритети для повної продуктивності в режимі GAMING або низького рівня шуму в режимі SILENT
- Програмне забезпечення Afterburner дозволяє повністю контролювати роботу відеокарти за допомогою самого визнаного та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина відеокарти, мм | 359 |
| (Збірка) Кількість слотів корпусу, що займаються | 4.3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Артикул | RTX 5090 32G GAMING TRIO OC |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вага | 2119 г |
| Тип охолодження | кулер; радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чип | GeForce RTX 5090 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна споживана потужність | 575 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Мoдель | GeForce RTX5090 32GB GAMING TRIO OC |
| Призначення | ігрова |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Розміри | 359 x 149 x 70 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Родина графіки | NVIDIA |
| Склад | Киев |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для стрима; RTX; для рендерингу; для майнінгу; для Counter-Strike 2; DLSS 4; для GTA 5 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2482 MHz |
- Ціна: 190 898,85 ₴


