
Кулер до корпусу ThermalTake Riing Plus 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition (3-Fan Pa (CL-F053-PL12SW-A)
- Готово до відправки
- Код: U0422398
3 691,50 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Комплект вентиляторів Thermaltake Riing Plus 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition призначений для встановлення в корпус або на радіатори систем рідинного охолодження. Особлива форма 9 лопатей вентилятора з агресивною атакою дає змогу створювати потужний повітряний потік із достатнім статичним тиском, що буде корисно під час продування повітря через радіатор СВО або внутрішній простір корпусу.
У вентиляторі встановлений високоякісний гідравлічний підшипник зі спеціальними прокладками для запобігання протіканню мастила. Антивібраційна система у формі силіконових вставок дає змогу поглинати паразитні вібрації. Все це позитивно позначається на довговічності продукту та мінімізує шум під час роботи. Класичне виконання і стандартні розміри дають змогу легко встановлювати кілька вентиляторів на одному радіаторі.
Особливість Thermaltake Riing Plus 12 RGB Radiator Fan — кожен вентилятор обладнаний LED-кільцем з 12 RGB-світлодіодами, що можуть відображати палітру в 16.8 млн. кольорів. Водночас контроль за роботою вентиляторів здійснюється за допомогою спеціального цифрового контролера, який керується за допомогою запатентованого ПЗ Riing Plus RGB. Це програмне забезпечення дає змогу легко відстежувати роботу всіх вентиляторів у режимі реального часу, налаштувати швидкість їхньої роботи й індивідуального підсвічування. Можна застосовувати настройки одного контролера до іншого. Кожен цифровий контролер має до п'яти профілів для збереження налаштувань.
*До кожного контролера можна під'єднати до 5 вентиляторів. 16 контролерів можна об'єднати в загальний кластер і керувати ним централізовано через фірмове ПЗ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 730 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL-F053-PL12SW-A |
| Повітряний потік | 48.34 CFM |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 1.54 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Мoдель | Riing Plus 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 9-pin (USB 2.0 connector) |
| Рівень шуму | 24.7 дБ |
- Ціна: 3 691,50 ₴



