
Кулер до корпусу ThermalTake TOUGHFAN 12 RGB Radiator Fan 3Pack (CL-F135-PL12SW-A)
- Готово до відправки
- Код: U0857462
4 405,65 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Thermaltake Toughfan 12 RGB — яскравий та компактний кулер для корпусу. Він покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. Виріб дуже тихий, оскільки оснащений прогумованими вставками, які не дають вентилятору вібрувати під час активної роботи. Швидкість обертання змінюється від 500 до 2000 об/хв.
Вентилятор має широкі лопаті, які захоплюють велику кількість гарячого повітря. Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику.
Кулер має унікальне рівномірне підсвічування рамки яке забезпечують 24 адресних світлодіоди, які здатні видавати палітру 16.8 млн. кольорів. Toughfan 12 RGB додає більше індивідуальності до серії Toughfan і надає більше можливостей для персоналізації вашої збірки.
Завдяки ШІМ управлінню, швидкість обертання лопатей буде змінюватися в залежності від завантаженості комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL-F135-PL12SW-A |
| Повітряний потік | 53.75 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Мoдель | TOUGHFAN 12 RGB Radiator Fan 3Pack |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 21.2 дБ |
- Ціна: 4 405,65 ₴








