влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 5SC 3000VA RM 2U (9210-83117)
- Готово до відправки
- Код: U0266690
96 411,40 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доступна і надійний захист електроживлення для серверів, використовуваних в малому бізнесі
Просте управління ДБЖ
- Новий інтерфейс з РК дисплеєм відображає точні значення вхідної та вихідної напруги, навантаження, заряду батареї і розрахункового часу автономної роботи. Передбачена можливість установки вихідної напруги, звукової сигналізації і чутливості.
- ДБЖ 5SC обладнані послідовними і USB-портами, а також релейними входами і виходами. HID-сумісний USB-порт автоматично розпізнається ОС Windows, MAC і Linux.
- У стандартну комплектацію входить Eaton Intelligent Power Protector® (IPP). Воно використовується для двухточечного з'єднання з ДБЖ (через послідовний чи USB-порту) або мережевого з'єднання (при цьому IPP використовується як проксі).
Надійний захист електроживлення
- Чистий синусоїдальна форма вихідної напруги: при роботі в автономному режимі ДБЖ 5SC видає синусоїдальна напруга для живлення навантажень, чутливих до якості електроенергії, наприклад, серверів з вбудованою схемою компенсації реактивної потужності.
- Функція авторегулювання вихідної напруги (Buck/Boost) безперервно компенсує коливання вхідної напруги в широкому діапазоні, захищаючи харчування навантажень без переходу на батареї.
- Збільшений термін служби батарей: технологія управління акумуляторними батареями Eaton ABM® використовує унікальний триступеневий алгоритм заряду, що збільшує термін служби АКБ на 50%.
Гнучкість в застосуванні
- Невеликий розмір дозволяє легко розмістити ДБЖ навіть в обмеженому просторі (термінали самообслуговування, касові апарати, автомати для продажу квитків і т. д.), а вісім виходів збільшують гнучкість підключень.
- Регульована чутливість до форми напруги дозволяє адаптувати ДБЖ до будь-якого джерела електроенергії (наприклад, генераторної установки).
- Проста заміна батарей з боку передньої панелі для продовження терміну служби ДБЖ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 2 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 5SC3000IRT |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 6 |
| Вхідна напруга | 184-276 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13; 1 x IEC 320 C19 |
| Маса, кг | 35.3 кг |
| Мoдель | 5SC 3000VA RM 2U |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 86.2 x 441 x 647 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні; для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 96 411,40 ₴

