влевовправо

Відеокарта MSI GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING TRIO OC (RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC)
- Немає в наявності
- Код: U1034398
36 798,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відеокарта MSI GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING TRIO OC (RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC)
Опис товару:
Відеокарта MSI GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING TRIO OC (RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC) - це нове ігрове пристрій від виробника MSI з родини графіки NVIDIA. Модель оснащена графічним чіпом GeForce RTX 5060 Ti і обладнана 16 ГБ вбудованої пам'яті типу GDDR7.
Характеристики:
- Виробник: MSI
- Модель: GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING TRIO OC
- Артикул: RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC
- Сімейство графіки: NVIDIA
- Форм-фактор: стандартна
- Призначення: ігрова
- Інтерфейс: PCI-Express 5.0
- Об'єм вбудованої пам'яті: 16 ГБ
- Тип пам'яті: GDDR7
- Розрядність шини пам'яті: 128 Bit
- Частота пам'яті: 28000 MHz
- Максимальне число дисплеїв: 4
- Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320
- Роз'єми: 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b
- Тип системи охолодження: активний
- Вид охолодження: кулер; радіатор
- Роз'єми додаткового живлення: 16 pin
- Версія DirectX: 12 Ultimate
- Версія OpenGL: 4.6
- Розміри: 300 х 125 х 44 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 36
- Сумісність з HDCP: так
- Частота ядра (Boost): 2647 MHz
- Кількість вентиляторів: 3 шт
- (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 2.3 Slot
- (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
- (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 300
- Максимальна споживана потужність: 180 Вт
- Вага: 844 г
- Склад: Київ
- Версія DLSS: DLSS 4
Стан: Нове
Призначення:
Ця відеокарта ідеально підходить для стриму, рендерингу, гри у Counter-Strike 2 та GTA 5. Також підтримується технологія DLSS 4.
Сумісність з моделями:
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина відеокарти, мм | 300 |
| (Збірка) Кількість слотів корпусу, що займаються | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Артикул | RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вага | 844 г |
| Тип охолодження | кулер; радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чип | GeForce RTX 5060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Мoдель | GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING TRIO OC |
| Призначення | ігрова |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Розміри | 300 х 125 х 44 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b; 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Родина графіки | NVIDIA |
| Склад | Киев |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для стрима; RTX; для рендерингу; для Counter-Strike 2; DLSS 4; для GTA 5 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2647 MHz |
- Ціна: 36 798,85 ₴


