влевовправо

Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 10000VA RM (SRT10KRMXLI)
- Готово до відправки
- Код: U0107319
593 210,25 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 10000VA RM (SRT10KRMXLI) з подвійним перетворенням енергії призначене для безперебійного живлення устаткування з високою щільністю потужності: серверів, мереж голосового зв'язку і передачі даних, медичних лабораторій і невеликих промислових установок.
У стоєчном варіанті займає від 2 до 12 U. Коли критично важливі для бізнесу системи потребують не в хвилинах, а в годинах автономної роботи, джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 10000VA RM (SRT10KRMXLI) може комплектуватися відповідними батарейним блоками, що забезпечують підвищені вимоги до часу автономної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 3.9 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | SRT10KRMXLI |
| Вбудована батарея | APCRBC140 |
| Вхідна напруга | 160 до 275 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot; RJ-45 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13; 4 x IEC 320 C19 |
| Маса, кг | 111.82 кг |
| Мoдель | Smart-UPS SRT 10000VA RM |
| Потужність, ВА | 10000 В*А |
| Потужність, Вт | 10000 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 432 х 263 х 715 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Сінгапур |
| Також шукають | потужні; 10 кВт; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 593 210,25 ₴

