
Стабілізатор PowerWalker AVR 1000VA PowerWalker (10120301)
- Готово до відправки
- Код: B0007375
2 715,15 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) призначений для автоматичної підтримки постійної напруги з метою захисту чутливих електронних пристроїв від пониження і підвищення рівнів напруги.
Завдяки сучасному і гнучкому корпусу пристрій можна встановлювати на стіл чи стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Продукти цієї серії включає в себе однокроковий імпульсний підвищує і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене устаткування.
Завдяки сучасному і гнучкому корпусу пристрій можна встановлювати на стіл чи стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Продукти цієї серії включає в себе однокроковий імпульсний підвищує і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене устаткування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10120301 |
| Вихідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 3 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 180 В |
| Мoдель | PowerWalker AVR 1000VA |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Розмір, мм | 166x161x87 |
| Рекомендоване застосування | для холодильника; для телевізора; для побутової техніки; для комп'ютера |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | підлоговий; настільний |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |
- Ціна: 2 715,15 ₴
