влевовправо

Стабілізатор PowerWalker PowerWalker AVR 1200VA (10120302)
- Готово до відправки
- Код: U0071957
2 896,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PowerWalker AVR 1200VA (AVR 1200 (10120302)) призначений для автоматичної підтримки постійної напруги в цілях захисту чутливих електронних пристроїв від пониження і підвищення рівнів напруги.
Завдяки сучасному і гнучкого корпусу пристрій можна встановлювати на стіл або на стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1200VA (AVR 1200 (10120302)) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Даний безперебійник являє собою добротний, якісно зібраний ДБЖ типу Line-Interactive. Відрізняється прийнятним співвідношенням ціни і якості збірки. Має дві євророзетки на виході, що дозволяє підключити декілька приладів одночасно. Так само як і інші ДБЖ цієї серії має якісне зарядний пристрій з контролем заряду батареї, а також ряд необхідних захистів, що дозволяють уникнути передчасного виходу з ладу приладу і захистити підключається обладнання. Для контролю роботи ДБЖ встановлена світлодіодна індикація, а так само присутній звукове сповіщення про ступінь зарада батареї.
Продукти цієї серії включають в себе однокроковий імпульсний підвищувальний і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене обладнання. Крім того, дана модель забезпечує повний захист: від розряду, перевантаження, короткого замикання і перегріву. Даний ДБЖ забезпечує стабільний захист електроживлення для підключеного обладнання і ідеально підходить для домашніх користувачів і малих офісів.
Завдяки сучасному і гнучкого корпусу пристрій можна встановлювати на стіл або на стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1200VA (AVR 1200 (10120302)) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Даний безперебійник являє собою добротний, якісно зібраний ДБЖ типу Line-Interactive. Відрізняється прийнятним співвідношенням ціни і якості збірки. Має дві євророзетки на виході, що дозволяє підключити декілька приладів одночасно. Так само як і інші ДБЖ цієї серії має якісне зарядний пристрій з контролем заряду батареї, а також ряд необхідних захистів, що дозволяють уникнути передчасного виходу з ладу приладу і захистити підключається обладнання. Для контролю роботи ДБЖ встановлена світлодіодна індикація, а так само присутній звукове сповіщення про ступінь зарада батареї.
Продукти цієї серії включають в себе однокроковий імпульсний підвищувальний і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене обладнання. Крім того, дана модель забезпечує повний захист: від розряду, перевантаження, короткого замикання і перегріву. Даний ДБЖ забезпечує стабільний захист електроживлення для підключеного обладнання і ідеально підходить для домашніх користувачів і малих офісів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10120302 |
| Вихідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 3 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 180 В |
| Мoдель | PowerWalker AVR 1200VA |
| Потужність, ВА | 1200 VA |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Розмір, мм | 166x161x87 |
| Рекомендоване застосування | для холодильника; для телевізора; для побутової техніки; для комп'ютера |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | підлоговий; настільний |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 7% |
- Ціна: 2 896,85 ₴

