влевовправо

Кулер до процесора Deepcool AG620 G2 (R-AG620-BKNPMG2-G)
- Готово до відправки
- Код: U1170837
2 521,95 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до процесора Deepcool AG620 G2 (R-AG620-BKNPMG2-G)
Кулер до процесора Deepcool AG620 G2 (R-AG620-BKNPMG2-G)
Стан: Нове
Виробник: Deepcool
Модель: AG620 G2
Артикул: R-AG620-BKNPMG2-G
Для процесорів: INTEL; AMD
Сокет: AM4; AM5; 1700; 1851
Тип системи охолодження: активна (кулер)
Матеріал радіатора: алюміній + мідь
Кількість вентиляторів: 2
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипників: гідродинамічний (FDB Bearing)
Повітряний потік: 70.09 CFM
Рівень шуму: 29.2 dB
Роз'єми живлення: 4-pin
Підсвічування: немає
Розміри вентиляторів: 120 х 120 х 25 мм
Вага: 1036 г
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Колір: чорний
Склад: Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1036 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 159 |
| Артикул | R-AG620-BKNPMG2-G |
| Повітряний потік | 70.09 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.49 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | AG620 G2 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1700; 1851 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.18 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 29.2 dB |
| Колір | чорний; сріблястий |
- Ціна: 2 521,95 ₴


