влевовправо

Кулер до процесора Deepcool AG620 G2 WH ARGB (R-AG620-WHAMMG2-G)
- Готово до відправки
- Код: U1170841
3 174 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до процесора Deepcool AG620 G2 WH ARGB (R-AG620-WHAMMG2-G)
Опис товару:
Кулер до процесора Deepcool AG620 G2 WH ARGB (R-AG620-WHAMMG2-G) - це ідеальне рішення для охолодження вашого процесора. Він підходить для процесорів INTEL та AMD, з сокетами AM4, AM5, 1700 та 1851. Цей активний кулер має два вентилятори діаметром 120 мм з гідродинамічними підшипниками FDB Bearing.
Характеристики:
- Повітряний потік: 68.85 CFM
- Рівень шуму: 30.93 dB
- Роз'єми живлення: 3-pin, 4-pin
- Підсвічування: ARGB
- Розміри вентиляторів: 120 х 120 х 25 мм
- Вага: 1046 г
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Колір: білий
- Склад: Київ
Матеріал радіатора: алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1046 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 159 |
| Артикул | R-AG620-WHAMMG2-G |
| Повітряний потік | 68.85 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | AG620 G2 WH ARGB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin ARGB; 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1700; 1851 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.18 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 30.93 dB |
| Колір | білий; сріблястий |
- Ціна: 3 174 ₴


