влевовправо

Кулер до процесора Noctua NH-L12S
- Готово до відправки
- Код: U0411578
4 188,30 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Noctua NH-L12S обладнаний одним встановленим 120 мм вентилятором.
Контактний майданчик виготовлений з міді, відведення тепла здійснюється за допомогою 4 мідних теплових трубок.
Noctua NH-L12S підтримує встановлення на платформу:
- AMD: AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+
- Intel: 2066, 2011-0, 2011-3, 1156, 1155, 1151, 1150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NH-L12S |
| Повітряний потік | 93.4 CFM |
| Гарантія, міс | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 1850 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь (вставка) |
| Мoдель | NH-L12S |
| Розмір (загальний) | 146 x 128 x 70 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | FM1; FM2; AM2+; AM2; FM2+; AM3+; AM3; AM4; 1150; 1151; 1155; 1156; 2011-3; 2011; 2066 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Поліпшення втулочної системи | SSO2-Bearing |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 22.4 dB |
- Ціна: 4 188,30 ₴


