влевовправо

Кулер до процесора Alseye W700 Pro(Black) (AS.01.08.0024)
- Готово до відправки
- Код: U1024336
2 860,05 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до процесора Alseye W700 Pro(Black) (AS.01.08.0024)
Опис товару
Кулер до процесора Alseye W700 Pro(Black) (AS.01.08.0024) - це новий активний кулер від виробника Alseye, призначений для процесорів INTEL та AMD. Цей кулер оснащений двома вентиляторами з максимальною частотою обертів 2200 об/хв.
Характеристики:
- Матеріал радіатора: алюміній + мідь
- Тип підшипників: кульковий
- Повітряний потік: 86.2 CFM
- Рівень шуму: 35.2 dB
- Підсвічування: ARGB
- Максимальний TDP: 300 Вт
Сокет: AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2066
Додатково:
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Тиск: 3.6 мм H2O
- Колір: чорний
7 теплових труб
Кулер до процесора Alseye W700 Pro(Black) (AS.01.08.0024) ідеально підходить для тих, хто шукає ефективне охолодження для свого процесора. Замовляйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1238 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 159 |
| Артикул | AS.01.08.0024 |
| Повітряний потік | 86.2 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 3.6 мм H2O |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | W700 Pro(Black) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 159 х 148 х 134 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1152; 1155; 1156; 1200; 1366; 1700; 2011; 2066 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | кульковий |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.3 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
- Ціна: 2 860,05 ₴


