влевовправо

Кулер до процесора Noctua NH-D12L
- Готово до відправки
- Код: U0731392
5 661,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NH-D12L - це процесорний кулер класу 120 мм низької висоти, який поєднує в собі видатну безшумну ефективність охолодження з чудовою сумісністю з корпусом. При висоті всього 145 мм (на 13 мм нижче, ніж у звичайних 120-мм моделей Noctua) він підходить для багатьох корпусів 4U, а також більш вузьких корпусів Tower, які раніше були обмежені рішеннями з 92-мм вентиляторами.
У той же час його двобаштова конструкція з п'ятьма тепловими трубками і сучасний 120-мм вентилятор NF-A12x25r дозволяють досягти рівня ефективності, що перевершує багато повнорозмірних 120-мм моделей.
Завдяки конфігурації з одним вентилятором та асиметричним стекам ребер NH-D12L забезпечує 100-відсоткову сумісність оперативної пам'яті з процесорами AMD AM4/AM5 та LGA1700/1200, не використовуючи слоти пам’яті.
У той же час його двобаштова конструкція з п'ятьма тепловими трубками і сучасний 120-мм вентилятор NF-A12x25r дозволяють досягти рівня ефективності, що перевершує багато повнорозмірних 120-мм моделей.
Завдяки конфігурації з одним вентилятором та асиметричним стекам ребер NH-D12L забезпечує 100-відсоткову сумісність оперативної пам'яті з процесорами AMD AM4/AM5 та LGA1700/1200, не використовуючи слоти пам’яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 890 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 145 |
| Артикул | NH-D12L |
| Гарантія, міс | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 148 Вт |
| Мoдель | NH-D12L |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір (загальний) | 145 х 125 х 113 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1700; 1851; 2011; 2066 |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 час |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | підшипник оливного тиску (SSO) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 22.6 dB |
- Ціна: 5 661,45 ₴






