
Кулер до процесора Alseye i600-B (AS.01.10.0006)
- Готово до відправки
- Код: U0955633
3 584,55 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до процесора Alseye i600-B (AS.01.10.0006)
Стан: Нове
Виробник: Alseye
Модель: i600-B
Артикул: AS.01.10.0006
Для процесорів: INTEL; AMD
Сокет: 1155; 1150; 1151; AM4; 2066; 1200; 1700; AM5; 2011; 1366; 1156
Тип системи охолодження: активна (кулер)
Матеріал радіатора: алюміній + мідь
Кількість вентиляторів: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Максимальна частота обертів: 3000 об/хв
Тип підшипників: гідродинамічний (FDB Bearing)
Управління швидкістю обертання: так
Повітряний потік: 93.29 CFM
Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 80000 год
Напруга живлення вентиляторів: 12 В
Струм споживання вентиляторами: 0.20 А
Підсвічування: немає
Максимальний TDP: 280 Вт
Розміри вентиляторів: 120 х 120 х 25 мм
Розмір (загальний): 144 х 140 х 120 мм
Додатково: 6 теплових труб
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Тиск: 4.88 мм H2O
Колір: чорний
(Збірка) Загальна висота, мм: 140
Склад: Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 140 |
| Артикул | AS.01.10.0006 |
| Повітряний потік | 93.29 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 4.88 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | i600-B |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір (загальний) | 144 х 140 х 120 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1366; 1700; 2011; 2066 |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 80000 час |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.20 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 3 584,55 ₴


