
Кулер до процесора Alseye i600 Pro-B (AS.01.10.0016)
- Готово до відправки
- Код: U1024320
4 241,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до процесора Alseye i600 Pro-B (AS.01.10.0016)
Характеристики:
- Виробник: Alseye
- Модель: i600 Pro-B
- Артикул: AS.01.10.0016
- Для процесорів: INTEL; AMD
- Сокет: AM4; AM5; 1150; 1151; 1152; 1155; 1156; 1200; 1366; 1700; 2011; 2066
- Тип системи охолодження: активна (кулер)
- Матеріал радіатора: алюміній + мідь
- Кількість вентиляторів: 2
- Діаметр вентиляторів: 120 мм
- Максимальна частота обертів: 2200 об/хв; 2300 об/хв
- Тип підшипників: гідродинамічний (FDB Bearing)
- Управління швидкістю обертання: так
- Повітряний потік: 86.2 CFM; 91.8 CFM
- Рівень шуму: 37.7 dB
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
Стан: Нове
Pозміри вентиляторів: 120 х 120 х 25 мм.
Pозмір (загальний): 160 х 145 х 139 мм.
Додатково:
- - Підсвічування: ARGB
- - Країна виробництва: Китай
- - Гарантія, міс: 12
- - Тиск: 3.6 мм H2O; 3.86 мм H2O
- - Колір: чорний
- - (Збірка) Загальна висота, мм: 160
- - Склад: Київ
- Максимальний TDP: 300 Вт
*Зазначені характеристики можуть бути сумісними з певними моделями процесорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 160 |
| Артикул | AS.01.10.0016 |
| Повітряний потік | 86.2 CFM; 91.8 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 3.6 мм H2O; 3.86 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв; 2300 об./хв |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | i600 Pro-B |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 160 х 145 х 139 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1152; 1155; 1156; 1200; 1366; 1700; 2011; 2066 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.3 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 37.7 dB |
- Ціна: 4 241,20 ₴
