влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9103-53896)
- Готово до відправки
- Код: U0384199
47 087,90 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9103-53896)
Опис
Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9103-53896) - це новий продукт від виробника Eaton, який призначений для захисту домашніх ПК, робочих станцій та серверних стійок. Цей пристрій має тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою та безперервною дією (on line) архітектурою.
Характеристики
- Виробник: Eaton
- Модель: 9SX 1000VA
- Артикул: 9103-53896
- Призначення: для домашніх ПК, для робочих станцій, для серверних стійок
- Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою
- Тип архітектури: безперервної дії (on line)
- Тип виконання: класичний
- Потужність, Вт: 900 Вт
- Потужність, ВА: 1000 В*А
- Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
- Вхідна напруга: 190-276 В
- Автономна робота при максимальному навантаженні: 6 хв
- Акумуляторна батарея: вбудована
- Кількість АКБ: 4
- Вбудована батарея: 12V / 7AH x 4
- Кількість розеток: 6 x IEC 320 C13
- Інтерфейс підключення: RS-232, USB
- РК-дисплей: дисплей
- Сумісність з моделями на 220 вольт
- Розмір, мм (ШхГхВ): 387 x 252 x 160 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 24
- Кількість IEC розеток, шт: 6
- Склад: Київ
Стан: Нове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 6 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 9103-53896 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 4 |
| Вхідна напруга | 190-276 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Мoдель | 9SX 1000VA |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для телевізорів; для домашніх ПК; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 387 x 252 x 160 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 47 087,90 ₴


