влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S550D
- Готово до відправки
- Код: U1172636
6 060,50 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S550D
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S550D - це нове пристрій від виробника Eaton, який має класичний тип виконання. Цей пристрій має потужність 330 Вт або 550 В*А, що забезпечує надійне живлення вашого обладнання.
Характеристики товару:
- Виробник: Eaton
- Модель: 3S550D
- Артикул: 3S550D
- Тип виконання: класичний
- Потужність, Вт: 330 Вт
- Потужність, ВА: 550 В*А
- Інтерфейс підключення: USB
- Також шукають: на 220 вольт
- Розмір, мм (ШхГхВ): 86x140x335 мм
- Вага, кг: 2.9 кг
- Країна виробництва: Китай
- Склад: Київ
Стан: Нове
Замовляючи пристрій безперебійного живлення Eaton 3S550D, ви отримуєте надійний захист для вашого обладнання і можливість продовжити його роботу навіть у разі вимкнення електропостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3S550D |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Маса, кг | 2.9 кг |
| Мoдель | 3S550D |
| Потужність, ВА | 550 В*А |
| Потужність, Вт | 330 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 86x140x335 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип виготовлення | класичний |
- Ціна: 6 060,50 ₴

