
Пристрій безперебійного живлення 2E 2E-DD1500 900W (2E-DD1500)
- Готово до відправки
- Код: U0738587
6 297,40 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення - це надійне рішення для захисту техніки від раптового зникнення постачання енергії, збоїв у живленні чи перепадів напруг. Вони можуть служити резервним джерелом енергії для техніки, щоб користувач мав час зберегти роботу/документи/провести транзакції, а також запобігати пошкодженню техніки внаслідок збоїв у електропостачанні чи стрибків напруги.
Даний ПБЖ виготовлений компанією 2E. Він належить до пристроїв лінійно-інтерактивного типу. Забезпечує вихідну напругу у вигляді ступінчастої синусоїди. Призначений для резервного живлення домашньої та офісної техніки, комп'ютерів, побутового обладнання у випадках непередбачуваних збоїв у постачанні енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 2E-DD1500 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 162 до 295 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Маса, кг | 10.1 кг |
| Мoдель | 2E-DD1500 900W |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для ноутбуків; для домашніх ПК; для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 6 297,40 ₴
