влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E OD2000RT 2000VA (2E-OD2000RT)
- Готово до відправки
- Код: U0844609
27 271,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ 2E — це сучасний та економічний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп'ютера навіть у разі вимкнення електроенергії. Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх пристроїв незалежно від коливань в електроживленні. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для телекомунікаційного обладнання та апаратури автоматичного оброблення даних. Він забезпечує "запас" енергії на випадок збою живлення, тим самим захищаючи від втрати даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 2E-OD2000RT |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Маса, кг | 21.9 кг |
| Мoдель | OD2000RT 2000VA |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для побутової техніки; для холодильників; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 х 528 х 88 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні; для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 27 271,10 ₴




