
Пристрій безперебійного живлення 2E PS1500RT 1200W (2E-PS1500RT)
- Готово до відправки
- Код: U0858694
12 369,40 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
ДБЖ 2E-PS1500RT лінійно-інтерактивного типу потужністю 1500ВА/1200Вт з вбудованими АКБ. Вхід: 242-288 VАС. Вихід: 200/220/230/240 VАС ± 5%, «чиста» синусоїда. Частота становить 50/60 Гц ± 5% (автоматичне визначення). Автоматичний тест при ввімкненні. Автоматична стабілізація напруги AVR. Також ДБЖ оснащено двома батареями (12 В / 9 А·год). Зарядний струм (макс.) становить 1 А. Крім того, передбачено шість розеток Schuko, розніми RJ45, USB та опціональний SNMP-адаптер. На передній панелі вбудовано LCD-дисплей, на якому відображається інформація про стан роботи пристрою, зокрема коди помилок.г
З вагою в 17,2 кг пристрій має доволі ергономічну форму, розмір – 440 х 410 х 132 мм. Тип встановлення: TOWER. Рівень шуму – 50 дБ (1 м). Виріб має функції «холодний старт» та «рестарт», захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву, повного розрядження акумулятора. До того ж пристрій має автоматичне заряджання у вимкненому стані. Наявний ECO режим економії електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 2E-PS1500RT |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 165-300 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 3 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko; 3 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 17.2 кг |
| Мoдель | PS1500RT 1200W |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для побутової техніки; для холодильників; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 132 х 440 х 410 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 12 369,40 ₴


