
Пристрій безперебійного живлення 2E 2E-ED2000 1200W (2E-ED2000)
- Готово до відправки
- Код: U0940456
6 774,65 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
ДБЖ 2E-ED2000 лінійно-інтерактивного типу потужністю 2 000 ВА/1200 Вт. Вхід: 162-295 VAC. Вихід: 220/230/240 В ±10 %. Частота становить 50/60 Гц ± 1% (автоматичне визначення). Автоматичний тест при ввімкненні. Автоматична стабілізація напруги AVR. Наявні три розетки Schuko з батарейним живленням.
Функції «холодний старт» та «рестарт», захист від короткого замикання, перенавантаження та сплесків. Заряджання АКБ у вимкненому стані. Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу заряджання.
Цей ДБЖ призначений для використання винятково в приміщеннях, у закритому, контрольованому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 2E-ED2000 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 162-295 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 12,9 кг |
| Мoдель | 2E-ED2000 1200W |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для ноутбуків; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 125 х 380 х 225 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 6 774,65 ₴


