влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E 2E-OD1000 900W (2E-OD1000)
- Готово до відправки
- Код: U0738590
14 959,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E 2E-OD1000 900W (2E-OD1000)
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення 2E 2E-OD1000 900W (2E-OD1000) - це новий пристрій від виробника 2E з потужністю 900 Вт і типом архітектури безперервної дії (on line). Цей пристрій призначений для мережевого обладнання, побутової техніки та домашніх ПК.
Характеристики:
- Потужність, ВА: 1000 В*А
- Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
- Вхідна напруга: 176-280 В
- Автономна робота при максимальному навантаженні: 1 хв
- Акумуляторна батарея: вбудована, кількість АКБ: 2
- Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2
- Кількість розеток: 2 x Schuko, кількість Euro-розеток (Schuko): 2
- Інтерфейс підключення: USB, SmartSlot, RS-232
- РК-дисплей: дисплей
- Розмір, мм (ШхГхВ): 144 х 336 х 214 мм, вага: 9.5 кг
Потужність, Вт: 900 Вт
Цей пристрій також шукають для використання на 220 вольт. Виробництво - Китай. Гарантія на товар складає 12 місяців. Доступний у магазині у Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 1 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 2E-OD1000 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 176-280 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot; RS-232 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 9.5 кг |
| Мoдель | 2E-OD1000 900W |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для побутової техніки; для ноутбуків; для холодильників; для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 144 х 336 х 214 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 14 959,20 ₴


