влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Digitus 1500VA DN-170094 (DN-170094)
- Готово до відправки
- Код: U0993968
38 397,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ OnLine є ідеальним рішенням резервного копіювання для ваших вимогливих вимог до електроенергії та забезпечує безвідмовну роботу в різноманітних промислових застосуваннях.
- Високий коефіцієнт потужності (1,0), більша активна потужність дозволяє підключати більше навантажень, що економить простір і знижує вартість.
- Висока ефективність в онлайн-режимі, вища ефективність означає оптимізоване керування живленням і менше розсіювання тепла, що призводить до економії енергії та підвищення надійності.
- Зручний РК-екран надає інформацію про стан ДБЖ для легкого встановлення, налаштування та експлуатації.
- Компактна конструкція стійки/башта оптимізує простір стійки та забезпечує гнучке встановлення.
- Зведено до мінімуму час простою обладнання завдяки оперативній заміні акумуляторних модулів, які можна замінити користувачем.
- Зовнішні акумуляторні модулі забезпечують продовжений час роботи.
- Велика кількість розеток (8 x C13) для оптимального розподілу електроенергії між навантаженнями.
- Різні комунікаційні інтерфейси (RS232/USB, паралельний порт, слот SNMP) дозволяють віддалено контролювати систему.
- Автоматичне самотестування батареї та контроль швидкості вентилятора збільшують термін служби компонентів.
- Функція дистанційного аварійного вимкнення живлення (REPO) вимикає ДБЖ під час надзвичайних ситуацій. Коли виникає аварійна ситуація, перемикач REPO вимикає випрямляч і інвертор і негайно припиняє живлення навантаження. ДБЖ перестає заряджати та розряджати акумулятор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 4 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | DN-170094 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 3 |
| Вхідна напруга | 208-240 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 15.5 кг |
| Мoдель | 1500VA DN-170094 |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для відеоспостереження; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 х 460 х 86.5 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; 1.5 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 38 397,35 ₴


