влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 1000VA/1000W (DN-170130)
- Готово до відправки
- Код: U1172961
27 380,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 1000VA/1000W (DN-170130)
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 1000VA/1000W (DN-170130)
Стан: Нове
Виробник: Digitus
Модель: Tower 1000VA/1000W
Артикул: DN-170130
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 1000 Вт
Потужність, ВА: 1000 В*А
Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
Інтерфейс підключення: USB; RS-232
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: для дому; 1 кВт; на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 209 x 144 x 293 мм
Вага, кг: 4.1 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Склад: Київ
Опис:
- Забезпечує стабільне живлення з чистою синусоїдою та максимальною потужністю 1000 Вт.
- Має інтерфейси USB та RS-232 для зручного підключення до комп'ютера чи інших пристроїв.
- Компактні розміри і легка конструкція дозволять розмістити пристрій у будь-якому приміщенні.
- Ідеальний варіант для дому або офісу з надійним захистом від перешкод у електромережі.
Надійний пристрій безперебійного живлення від Digitus для захисту вашого обладнання від перешкод в електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-170130 |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 4.1 кг |
| Мoдель | Tower 1000VA/1000W |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 209 x 144 x 293 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; 1 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 27 380,35 ₴


