
Пристрій безперебійного живлення Digitus 2000VA/2000W (DN-170095)
- Готово до відправки
- Код: U1172962
46 180,55 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення Digitus 2000VA/2000W (DN-170095)
Пристрій безперебійного живлення Digitus 2000VA/2000W (DN-170095)
Стан: Нове
Виробник: Digitus
Модель: 2000VA/2000W
Артикул: DN-170095
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Тип виконання: монтуємий в стійку; класичний
Потужність, Вт: 2000 Вт
Потужність, ВА: 2000 В*А
Інтерфейс підключення: USB; RS-232
Також шукають: для дому; 2 кВт; на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 86.5х440х460 мм
Вага, кг: 19.5 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Склад: Київ
Опис:
Пристрій безперебійного живлення Digitus 2000VA/2000W (DN-170095) ідеально підходить для дому або офісу. Забезпечуючи надійний захист від перепадів напруги, цей пристрій забезпечить безперебійне живлення вашої техніки. Зручний інтерфейс підключення USB та RS-232 дозволяє легко налаштувати та контролювати пристрій. Монтаж у стійку дозволяє ефективно використовувати простір і забезпечити оптимальне функціонування.
Характеристики:
- Виробник: Digitus
- Модель: 2000VA/2000W
- Артикул: DN-170095
- Тип архітектури: безперервної дії (on line)
- Тип виконання: монтуємий в стійку; класичний
- Потужність, Вт: 2000 Вт
- Потужність, ВА: 2000 В*А
- Інтерфейс підключення: USB; RS-232
- Також шукають: для дому; 2 кВт; на 220 вольт
- Розмір, мм (ШхГхВ): 86.5х440х460 мм
- Вага, кг: 19.5 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 24
- Склад: Київ
Стан: Нове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-170095 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 19.5 кг |
| Мoдель | 2000VA/2000W |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 86.5х440х460 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; 2 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
- Ціна: 46 180,55 ₴


