влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Digitus 3000VA/3000W (DN-170096)
- Готово до відправки
- Код: U1172964
57 355,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Digitus 3000VA/3000W (DN-170096)
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення Digitus 3000VA/3000W (DN-170096) - це нове устаткування від виробника Digitus з потужністю 3000 Вт та 3000 В*А. Цей пристрій має класичний дизайн і призначений для монтажу в стійку.
Характеристики:
- Артикул: DN-170096
- Тип виконання: монтуємий в стійку; класичний
- Потужність: 3000 Вт / 3000 В*А
- Розмір: 440 x 600 x 86,5 мм
- Вага: 26 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 24 місяці
- Склад: Київ
Модель: 3000VA/3000W
Цей пристрій ідеально підходить для використання в домашніх умовах, забезпечуючи стабільне живлення на потужність до 3 кВт на 220 вольт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-170096 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Маса, кг | 26 кг |
| Мoдель | 3000VA/3000W |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 (19 дюймів) x 600 x 86,5 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; 3 кВт; на 220 вольтів |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
- Ціна: 57 355,10 ₴


