
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W (DN-170132)
- Готово до відправки
- Код: U1172965
55 333,40 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W (DN-170132)
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W (DN-170132) - це нове ультра потужне рішення від виробника Digitus. Модель Tower 3000VA/3000W забезпечить надійний захист вашого обладнання від перешкод у роботі через відключення електромережі.
Характеристики товару:
- Модель: Tower 3000VA/3000W
- Артикул: DN-170132
- Тип архітектури: безперервної дії (on line)
- Тип виконання: класичний
- Потужність, Вт: 3000 Вт
- Потужність, ВА: 3000 В*А
- Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
- Інтерфейс підключення: USB; RS-232
- РК-дисплей: дисплей
- Розмір, мм (ШхГхВ): 337 x 191 x 460 мм
- Вага, кг: 24.5 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 24
Виробник: Digitus
Додаткова інформація:
Цей прилад також шукають для використання в домашньому середовищі, з потужністю 3 кВт та для підключення до електромережі напругою 220 вольт. Пристрій має компактні розміри і легко поміститься на вашому робочому столі або полиці.
Нехай ваше обладнання завжди буде під захистом з пристроєм безперебійного живлення Digitus Tower 3000VA/3000W!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-170132 |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 24.5 кг |
| Мoдель | Tower 3000VA/3000W |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 337 x 191 x 460 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; 3 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 55 333,40 ₴


