
Пристрій безперебійного живлення 2E 6kW, RT4U (2E-SD6000RT)
- Готово до відправки
- Код: U0970712
78 269 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення 2E 6kW, RT4U (2E-SD6000RT)
Модель має потужність 6 кВт. Тип 2E SD6000RT: онлайн із подвійним перетворенням. ДБЖ цього класу забезпечують найнадійніший захист підключеного устаткування від перебоїв в електромережі, що, безсумнівно, компенсує витрати на його придбання й встановлення. Принцип роботи полягає в тому, що вхідна змінна напруга перетворюється випрямлячем у постійну, а потім інвертором – назад у змінну. Навіть за наявності великих відхилень вхідної напруги ДБЖ 2Е продовжує живити під’єднані пристрої чистою синусоїдальною стабілізованою напругою. Відсутність переключення між режимами (від мережі до батареї) дає змогу мінімізувати ризик пошкодження «чутливого» обладнання. Зокрема такі ДБЖ використовують для безперебійного забезпечення електроенергією медичного устаткування, включно із системами життєзабезпечення в палатах інтенсивної терапії, для дата-центрів та підприємств із безперервним циклом виробництва. Діапазон вхідної напруги становить: 110 ~ 176 VAC (лінійне зниження характеристик між 50 % та 100 % навантаження); 176 ~ 288 VAC (без погіршення характеристик). Вхід: однофазний тридротовий (1Φ + N + PE). Вихід: однофазний (1Φ + N), передбачено можливість налаштування напруги 208/220/230/240 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 10 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 2E-SD6000RT |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 16 |
| Вхідна напруга | 176-288 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість АКБ | 16 |
| Маса, кг | 58 кг |
| Мoдель | 6kW, RT4U |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Потужність, Вт | 6000 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 176 x 440 х 660 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 78 269 ₴


