влевовправо

Стабілізатор напруги nJoy Alvis 2000 (AVRL-20002AL-CS01B) AVR, 2 розетки (Alvis 2000)
- Готово до відправки
- Код: U1173044
3 259,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги nJoy Alvis 2000 (AVRL-20002AL-CS01B) AVR, 2 розетки (Alvis 2000)
Стабілізатор напруги nJoy Alvis 2000 (AVRL-20002AL-CS01B) AVR, 2 розетки (Alvis 2000)
Стабілізатор напруги nJoy Alvis 2000 - це нове пристрій від виробника nJoy, модель Alvis 2000 (AVRL-20002AL-CS01B) AVR з двома розетками. Цей релейний стабілізатор має потужність 1200 Вт і 2000 VA, що забезпечує надійний захист вашого обладнання від перепадів напруги.
Характеристики:
- Вага: 4.6 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Температура навколишнього середовища: 0 ~ 40 °C
- Відносна вологість: 10 - 90%
Розмір: 250 х 175 х 140 мм
Цей стабілізатор напруги ідеально підходить для використання в офісах, домашніх мережах або будь-яких інших приміщеннях, де необхідно забезпечити стабільну роботу електронного обладнання. Придбайте стабілізатор напруги nJoy Alvis 2000 прямо зараз та захистіть своє обладнання від небажаних перепадів напруги!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Alvis 2000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | Alvis 2000 (AVRL-20002AL-CS01B) AVR, 2 розетки |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Відносна вологість | 10 - 90 % |
| Розмір, мм | 250 х 175 х 140 мм |
| Рекомендоване застосування | для котла; для побутової техніки; для комп'ютера |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура довкілля | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
- Ціна: 3 259,10 ₴


