влевовправо

Стабілізатор напруги nJoy Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR (Alvis 3000)
- Готово до відправки
- Код: U1173045
4 708,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги nJoy Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR
Стабілізатор напруги nJoy Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR
Стан: Нове
Виробник: nJoy
Модель: Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR
Артикул: Alvis 3000
Спосіб установки: підлоговий
Тип: релейний
Потужність, Вт: 1800 Вт
Потужність, ВА: 3000 VA
Розмір: 307 х 268 х 215 мм
Вага: 7.3 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Точність стабілізації: 8%
Температура навколишнього середовища: 0 ~ 40 °C
Відносна вологість: 10 - 90 %
Склад: Київ
Опис:
- Ідеально підходить для використання в домашньому офісі або на дачі.
- Компактний розмір і легка вага для зручності установки.
- Надійний виробник з Китаю та гарантією на 12 місяців.
- Точність стабілізації на рівні 8% забезпечить безпеку вашого обладнання.
- Працює при температурному режимі від 0 до 40 °C та вологості в межах 10-90%.
Стабільний захист від перепадів напруги для вашої техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Alvis 3000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR |
| Потужність, ВА | 3000 VA |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Відносна вологість | 10 - 90 % |
| Розмір, мм | 307 х 268 х 215 мм |
| Рекомендоване застосування | для котла; для пральної машини; для побутової техніки; для комп'ютера |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура довкілля | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |
- Ціна: 4 708,10 ₴


