влевовправо

Пристрій безперебійного живлення APC SRVL2KRILRK 2000VA (SRVL2KRILRK)
- Готово до відправки
- Код: U1172990
278 112,55 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення APC SRVL2KRILRK 2000VA (SRVL2KRILRK)
Пристрій безперебійного живлення APC SRVL2KRILRK 2000VA (SRVL2KRILRK)
Стан: Нове
Виробник: APC
Модель: SRVL2KRILRK 2000VA
Артикул: SRVL2KRILRK
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Потужність, Вт: 1800 Вт
Потужність, ВА: 2000 В*А
Вхідна напруга: 220 - 240 В
Також шукають: для дому; на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 172х438х616 мм
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Додатковий фільтр: RJ-11; RJ-45; USB
Склад: Київ
Опис товару:
- Модель SRVL2KRILRK 2000VA забезпечить надійний захист вашого обладнання від перепадів напруги.
- Зручні розміри та компактний дизайн дозволять легко розмістити пристрій в будь-якому приміщенні.
- Додатковий фільтр RJ-11, RJ-45 та USB забезпечить надійний захист вашої інформації під час роботи.
- Гарантія виробника на пристрій - 24 місяці.
Надійний пристрій безперебійного живлення від виробника APC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SRVL2KRILRK |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11; RJ-45; USB |
| Мoдель | SRVL2KRILRK 2000VA |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 172х438х616 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
- Ціна: 278 112,55 ₴


