
Кулер до корпусу ASUS TUF GAMING TF120 ARGB 3IN1 (90DA0033-B09030)
- Готово до відправки
- Код: U0715846
3 065,90 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
TUF Gaming TF120 ARGB — корпусні вентилятори від компанії Asus для високої продуктивності системи й тривалої експлуатації. Вентилятори розміром 120 мм забезпечують ідеальний баланс між повітряним потоком і статичним тиском. У комплект входять три вентилятори та контролер ARGB для добору потрібної підсвітки вашої системи.
Кожен вентилятор у цьому комплекті має двошарову світлодіодну матрицю високої яскравості, яка відтворює глибокі насичені кольори на тлі високого повітряного потоку, низького рівня шуму та міцної міцності.
Особливості:
- удосконалений гідродинамічний підшипник, який забезпечує до 250 000 годин роботи;
- швидкість обертання від 250 до 1900 об/хв;
- антивібраційні накладки, які зменшують шум вентилятора;
- контролер ARGB підключає до чотирьох вентиляторів і має вбудоване керування освітленням і підтримку Aura Sync.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90DA0033-B09030 |
| Повітряний потік | 76 CFM |
| Гарантія, міс | 120 |
| Тиск | 2.5 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Мoдель | TUF GAMING TF120 ARGB 3IN1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 5 В |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 2.88 Вт |
| Споживаний струм | 0.24 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Рівень шуму | 29 дБ |
- Ціна: 3 065,90 ₴






