влевовправо

Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-U800VA-3PS (16159)
- Готово до відправки
- Код: U0650361
3 622,50 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення LP-U800VA-3PS (480Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 800/480 VA/W і вхідну напругу - 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-U800VA-3PS (480Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Захист від:
- захист від короткого замикання,
- стрибків напруги,
- перевантаження,
- розряду,
- надлишкового заряду батарей.
Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-U800VA-3PS (480Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 16159 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-8 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 145 до 295 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Маса, кг | 5.5 кг |
| Мoдель | LP-U800VA-3PS |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 175 x 255 x 95 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 3 622,50 ₴

