влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E OD1000RT 1000VA 900W (2E-OD1000RT)
- Готово до відправки
- Код: U1173504
16 287,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E OD1000RT 1000VA 900W (2E-OD1000RT)
Пристрій безперебійного живлення 2E OD1000RT 1000VA 900W (2E-OD1000RT)
Стан: Нове
Виробник: 2E
Модель: OD1000RT 1000VA 900W
Артикул: 2E-OD1000RT
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Тип виконання: монтуємий в стійку; класичний
Потужність, Вт: 900 Вт
Потужність, ВА: 10000 В*А
Інтерфейс підключення: USB; RS-232
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 88 x 440 х 338 мм
Вага, кг: 12.3 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Склад: Київ
Характеристики:
- Виробник: 2E
- Тип архітектури: безперервної дії (on line)
- Тип виконання: монтуємий в стійку; класичний
- Потужність, Вт: 900 Вт
- Потужність, ВА: 10000 В*А
- Інтерфейс підключення: USB; RS-232
- РК-дисплей: дисплей
- Розмір, мм (ШхГхВ): 88 x 440 х 338 мм
- Вага, кг: 12.3 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Стан: Нове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-OD1000RT |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 12.3 кг |
| Мoдель | OD1000RT 1000VA 900W |
| Потужність, ВА | 10000 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 88 x 440 х 338 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
- Ціна: 16 287,45 ₴


