влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E PS3000RT 3000VA 2400W (2E-PS3000RT)
- Готово до відправки
- Код: U1173505
19 217,65 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E PS3000RT 3000VA 2400W (2E-PS3000RT)
Опис:
Пропонуємо новий пристрій безперебійного живлення від виробника 2E. Модель PS3000RT має потужність 3000VA / 2400W і підходить як для дому, так і для офісу. Цей пристрій має лінійно-інтерактивну архітектуру, форму вихідної напруги у вигляді чистої синусоїди та швидкий час переходу на батарею всього 10 мс.
Характеристики:
- Потужність, Вт: 2400 Вт
- Потужність, ВА: 3000 В*А
- Час переходу на батарею, мс: 10 мс
- Інтерфейс підключення: USB; RJ-45
- Розмір, мм (ШхГхВ): 132х440х410 мм
- Вага, кг: 26.7 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Тип: монтуємий в стійку; класичний
Цей пристрій безперебійного живлення також підходить для роботи на напрузі 220 вольт. Забезпечте надійний захист вашого обладнання з пристроєм PS3000RT від компанії 2E.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-PS3000RT |
| Час переходу на батарею, мс | 10 мс |
| Гарантія, міс | 12 |
| Інтерфейс підключення | USB; RJ-45 |
| Маса, кг | 26.7 кг |
| Мoдель | PS3000RT 3000VA 2400W |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 132х440х410 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 19 217,65 ₴


