влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E RE1200 1200VA 720W (2E-RE1200)
- Готово до відправки
- Код: U1173506
7 830,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E RE1200 1200VA 720W (2E-RE1200)
Стан: Нове
Виробник: 2E
Модель: RE1200 1200VA 720W
Артикул: 2E-RE1200
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт: 720 Вт
Потужність, ВА: 1200 В*А
Інтерфейс підключення: USB
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 132x308x438 мм
Вага, кг: 11.6 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Склад: Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE1200 |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Маса, кг | 11.6 кг |
| Мoдель | RE1200 1200VA 720W |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 132x308x438 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
- Ціна: 7 830,35 ₴


