влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E RE1500 1500VA 900W (2E-RE1500)
- Готово до відправки
- Код: U1173507
8 692,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E RE1500 1500VA 900W (2E-RE1500)
Пристрій безперебійного живлення 2E RE1500 1500VA 900W (2E-RE1500)
Стан: Нове
Виробник: 2E
Модель: RE1500 1500VA 900W
Артикул: 2E-RE1500
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт: 900 Вт
Потужність, ВА: 1500 В*А
Інтерфейс підключення: USB
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 132x308x438 мм
Вага, кг: 13.3 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Склад: Київ
Характеристики:
- Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
- Тип виконання: монтуємий в стійку
- Потужність, Вт: 900 Вт
- Потужність, ВА: 1500 В*А
- Інтерфейс підключення: USB
- РК-дисплей: дисплей
- Розмір, мм (ШхГхВ): 132x308x438 мм
- Вага, кг: 13.3 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Стан: Нове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE1500 |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Маса, кг | 13.3 кг |
| Мoдель | RE1500 1500VA 900W |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 132x308x438 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
- Ціна: 8 692,85 ₴


