влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E RE2000 2000VA 1200W (2E-RE2000)
- Готово до відправки
- Код: U1173508
10 161,40 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E RE2000 2000VA 1200W (2E-RE2000)
Опис товару:
Пристрій безперебійного живлення 2E RE2000 2000VA 1200W (2E-RE2000) - це нове рішення від виробника 2E, яке ідеально підходить для дому або офісу. Цей пристрій має лінійно-інтерактивну архітектуру, що забезпечує надійний захист електроніки від перепадів напруги.
Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт / 2000 В*А
- Інтерфейс підключення: USB
- РК-дисплей: присутній
- Розмір: 132x308x438 мм
- Вага: 14.9 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Сумісність: для дому; на 220 вольт
Тип виконання: монтуємий в стійку
Цей пристрій безперебійного живлення є надійним захисником вашої техніки від можливих перешкод у роботі через перепади напруги. Замовляйте його прямо зараз та забезпечте собі спокійний робочий час!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE2000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Маса, кг | 14.9 кг |
| Мoдель | RE2000 2000VA 1200W |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 132x308x438 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
- Ціна: 10 161,40 ₴


